Mutatie Comité van Aanbeveling

30 april 2016

Dit voorjaar heeft de heer Jan Schrijen, bestuursvoorzitter Waterschap Roer en Overmaas en voormalig   burgemeester van Venlo, aangegeven zijn lidmaatschap van het Comité van Aanbeveling van onze stichting te willen beëindigen. Wij respecteren zijn besluit en zijn hem dankbaar voor zijn steun aan onze stichting.

Tevens heten wij de heer Wim Haan, partner van RSM Interim Services N.V, van harte welkom als lid van het Comité van Aanbeveling. De heer Haan zal ons gaan ondersteunen in PR en Communicatie specifiek met betrekking tot onze Partners.

Wim Haan.JPG

Terug naar het nieuwsoverzicht

Wilt u samen met ons zorgafhankelijke mensen mooie momenten van geluk geven?
Word ambassadeur en doneer op bankrekeningnummer NL 13 RABO 014.95.78.768 t.n.v. Stichting Erato Muzikaal Contact, Horst.

Alvast bedankt!